Fiat. Pracować jak Polacy, albo...


Tylko częściowym sukcesem zakończyły się w Rzymie rozmowy dyrekcji Fiata z włoskimi związkami zawodowymi na temat produkcji nowej pandy (jej dotychczasowa wersja produkowana jest i będzie jeszcze produkowana przez jakiś czas w Tychach).

Za diesla 58 groszy więcej!


W najbliższych dniach za litr benzyny bezołowiowej 95 trzeba będzie zapłacić między 4,70 a 4,84 zł, za litr benzyny 98 ok. 4,89-5,03 zł, za litr oleju napędowego ok. 4,44-4,59 zł, a za autogaz ok. 2,10-2,20 zł - wynika z analizy portalu e-petrol.pl.

Makabryczne wypadki na drogach


Po gorączce sobotniej nocy śmiertelne dreszcze w niedzielę. O poranku na polskich drogach doszło do dwóch makabrycznych wypadków z udziałem młodych ludzi.

Nie znasz angielskiego - mandat!


W Dallas w Teksasie 39 kierowców zostało ukaranych przez policję mandatami za to, że nie znali języka angielskiego - podał we wtorek "Los Angeles Times".

Będzie Bugatti dla rodziny!


Gdy Porsche zaprezentowało model panamera wielu dziennikarzy motoryzacyjnych z miejsca okrzyknęła go najlepszym "prawie rodzinnym" samochodem w historii.

Sędziowie zabrali Kubicy podium


Robert Kubica zajmował trzecią pozycję w wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Chin, ale zakończył rywalizację na torze w Szanghaju na piątym miejscu. Przewagę kierowcy teamu Renault nad rywalami zniwelował wjazd samochodu bezpieczeństwa na 22. okrążeniu.

KJS - "BK1"


Zgłoszone do KJS samochody muszą być przedstawione do BK1 w miejscu i czasie podanym przez organizatora.

Kubica: coś nie tak ze sprzęgłem


Robert Kubica z teamu Renault zajął trzecie miejsce w wyścigu o Grand Prix Monaco, szóstej eliminacji tegorocznych mistrzostw świata Formuły 1.

Szwedzi zbudują nam autostradę


Szwedzi chcą za własne pieniądze wybudować nam supernowoczesną autostradę z Gdańska do Cieszyna. Stawiają jednak pewne, niemile kojarzące się Polakom warunki.

Złodzieje bez prawa jazdy?


Zabieranie prawa jazdy jako kara pośrednia między grzywną a więzieniem? Nad taką propozycją poważnie pracują ministrowie sprawiedliwości niemieckich landów.

To drogowy bandyta?


W miniony poniedziałek w miejscowości Szczekarków doszło do tragicznego wypadku.

Tak potrafią tylko Rosjanie!


Firmę Daimler Benz znamy wszyscy. Koncern Daimler Chrysler również zapisał w historii motoryzacji swoją kartę.

Ostatnie prawdziwe terenówki?


Fanom offroadu marki UAZ nie trzeba przedstawiać. Jej historia sięga jeszcze II wojny światowej, kiedy to w 1941 roku, w obawie przed hitlerowską agresją, do Uljanowska ewakuowano z Moskwy wyposażenie tamtejszej fabryki produkującej samochody ciężarowe ZiS.

Krysie wygrały z postem


62 nietrzeźwych kierowców zatrzymano w Małopolsce podczas akcji "Alkohol i narkotyki" - poinformował nadkom. Krzysztof Dymura z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Nowy opel jak rolls!


Wygląda na to, że po "chudym" roku 2009, kiedy to istnienie niemieckiego producenta stało pod dużym znakiem zapytania, Opel dołożył wszelkich starań by pokazać wszystkim, że mimo złej koniunktury wciąż produkować potrafi całkiem niezłe samochody.

Piękno tuningu


PO chce, aby egzaminy na prawo jazdy odbywały się w większej niż dzisiaj sieci miast.

Kobiety wybrały. Baby też...


Ostatnimi czasy podział na męskie i damskie samochody zdaje się zatracać.

Tych aut ci nie ukradną!


Chociaż nowy samochód w większości krajów europejskich już dawno przestał być traktowany jako inwestycja, przed zakupem konkretnego auta dobrze jest wiedzieć, czy interesują się nim złodzieje.

Policja zniknie z dróg?


Jeśli do końca tego miesiąca rząd nie zagwarantuje policjantom uregulowania zaległych świadczeń, dojdzie do ogólnopolskiego protestu funkcjonariuszy - zapowiadają policyjni związkowcy.

INTERIA.PL wygrywa na Litwie


Startująca fiatem 500 abarth załoga INTERIA.PL wygrała klasę 3 (auta o pojemności powyżej 2000 ccm) międzynarodowego rajdu samochodowego dziennikarzy na Litwie.

Wyniki wprawiły w osłupienie


Wyniki tego sondażu wprawiły nas w osłupienie: 80% zapytanych mężczyzn uważa, że ich partnerka jeździ dobrze lub bardzo dobrze, a 90% pań twierdzi, że ich partner jest dobrym lub bardzo dobrym kierowcą.

Będą przesuwać... bunkier


Rozbudowa drogi krajowej nr 7 Gdańsk - Warszawa na odcinku Olsztynek - Nidzica zmusiła drogowców do przeniesienia zabytkowego bunkra z II wojny światowej. Drogowcy będą musieli także wybudować ekologiczny most dla dużych zwierząt.

Rowerem prawą stroną


Przepisy drogowe dla miłośników dwóch kółek mają zostać zmienione. Jednym z przywilejów, który dostaną rowerzyści, jest np. pierwszeństwo przed samochodami na skrzyżowaniu.

Wielka afera "łowców blach"


Prokuratura postawiła zarzuty kolejnemu policjantowi krakowskiej drogówki. To odprysk wielkiej korupcyjnej afery "łowców blach" - informuje "Dziennik Polski".

Tak jeździ Kuzaj. Zobacz film


W miejscowości Linthe pod Berlinem odbyła się prezentacja zespołu ŠkodaCastrol Rally Team.

znalezionych: 2925, strona 1 z 117
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>