Powstaje pierwszy polski film 5D


Zwiastun pierwszego polskiego filmu 5D pod tytułem "Asylum 5D" można już obejrzeć w sieci, a cała produkcja jest prawie na ukończeniu.

Google planuje kupić za 30 milionów dolarów firmę Gizmo5, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań telefonii VoIP. Dzięki temu gigant z Mountain View chce konkurować ze Skype'em. Publicznie dostępne sieci bezprzewodowe można znaleźć w każdym mieście. Pokazujemy, jak wardriverzy, czyli osoby polujące na bezbronne sieci WLAN, bez problemu uzyskują darmowy dostęp do Internetu. Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: wiadomości o dozorze technicznym, wymagania kwalifikacyjne, pojęcie stateczności urządzenia, urządzenia zabezpieczające, budowę urządzenia części elektryczne i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenieOsobom uzależnionym od serwisu społecznościowego Twitter z pewnością przypadnie do gustu urządzenie TwitterPeek, stworzone wyłącznie z myślą o wpisywaniu Tweetów, gdziekolwiek jesteś. Największe korporacje oferujące swoje usługi przez Internet wysłali list otwarty do rządu Wielkiej Brytanii, w którym to krytykują pomysł odcinania piratów od Sieci. Co prawda "wehikuł czasu" budowany przez Google nie pozwoli użytkownikowi na powrót do przeszłości, ale za to pozwoli firmie z Mountain View na przeszukiwanie przyszłości użytkownika.

Firmie Google Polska wiedzie się w naszym kraju bardzo dobrze. Według niepotwierdzonych informacji, korporacja zarobiła w ubiegłym roku w naszym kraju 300 milionów złotych.

Intensywne kurs przygotuwujący do certyfikatu TOEIC: 40 godz. lekcyjnych, a w tym: -zajęcia z Native Speakerem -przegotowanie techniczne do certzfikatu TOEIC ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs przygotowawczy Ortodoksyjni Żydzi demonstrują przed nowootwartą fabryką Intela w Jerozolimie. Ością niezgody okazał się obowiązek pracy w szabat.

Jak donosi portal GRY-OnLine.pl, premierę gry Red Dead Redemption w Polsce nie można zaliczyć do udanych. Westernu od Rockstar Games w polskich sklepach zwyczajnie nie ma. Dokumenty, które wyciekły z firm Davenport Lyons i DigiProject dowodzą, że te firmy zajmujące się zwalczaniem antypiractwa czerpały zyski z udostępniania filmów porno. Owiany tajemnicą Google Chrome OS pojawi się najprawdopodobniej już w tym tygodniu. System, na początku w wersji testowej, będzie współpracował wyłącznie z wybranymi komputerami.Sony, jeden z największych (i nielicznych) producentów dyskietek, zaprzestanie ich produkcji. Od przyszłego roku znikną one z linii produkcyjnych. Kadry-Płace-ZUS z "Płatnikiem" 60 godzin lekcyjnych (po 45 minut) A. moduł : Prawo Pracy (wykłady i ćwiczenia) 30 godzin lekcyjnych (po 45 ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Trójwymiarowa technologia jest ostatnio niezwykle popularna wśród producentów sprzętu. Tym razem Nokia zaprezentowała wyświetlacz 3D, który nie wymaga stereoskopowych okularów.

Mapy Google w 3D


Mapy Google od teraz nie będą się zbytnio różnić od Google Earth. Dzięki udostępnionej przez koncern wtyczce do przeglądarki, możemy przeglądać cały świat w 3D.

Symbian od jutra systemem typu open source


Symbian, najpopularniejszy system operacyjny dla komórek, zmienia całkowicie swoje oblicze – stanie się oprogramowaniem typu open source.

Poślubił wirtualną partnerkę z gry na Nintendo DS


Oto przykład, jak bardzo gry komputerowe mogą wpłynąć na życie człowieka. Pewien Japończyk postanowił ożenić się ze swoją partnerką z gry Love Plus na Nintendo DS

OPP - Programowanie w języku PLSQL w bazie danych Oracle (Poznań)


Skrócony program - pełny na stronie internetowej firmy szkoleniowej: Podstawy * Wykorzystanie języka PL/SQL * Wprowadzenie do języka PL/SQL * Struktura bloku, blok ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Dziurawe aplikacje do PDF-ów od Adobe


Aplikacje Reader i Acrobat autorstwa Adobe zawierają krytyczny błąd, który pozwala włamywaczowi na przejęcie kontroli nad komputerem użytkownika.

Haker włamywał się do przerobionych iPhone'ów, żądał okupu za naprawę


Jailbreaking to potoczna nazwa na łamanie oprogramowania iPhone’a, dzięki czemu można instalować nieautoryzowane aplikacje. Haker wykorzystał lukę w przerobionych palmofonach.

Microsoft Office Word - Podstawy pracy z tekstem (Poznań)


Uczestnicy kursu poznają podstawowe zagadnienia związane z pracą z tekstem przy użyciu programu Word i nauczą się efektywnie tworzyć i ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wirus, który wyłączy ci hamulce i silnik w twoim samochodzie


Praktycznie wszystkie nowoczesne samochody są wyposażone w systemy komputerowe. Jak się okazuje, są równie podatne na włamania, co systemy znane z komputerów osobistych.

Dwie Twarze - nasz główny przeciwnik w Batman: Arkham Asylum II


Druga część Batman: Arkham Asylum ma być mroczniejsza od poprzednika. Głównym łotrem, z którym będziemy musieli się zmienić, będzie Dwie Twarze.

Zewnętrzna nagrywarka Blu-ray od I-O Data


I-O Data wprowadza na rynek nowy model, BRD-UH8LE, zewnętrznej nagrywarki Blu-ray, opartej na produkowanym przez LG/Hitachi napędzie BH10N.

Oficjalne screeny z Crysis 2


Crytek udostępnia w Sieci pierwsze oficjalne zrzuty z drugiej odsłony swojej flagowej gry FPS - Crysis - tuż po tym, jak zapowiedział trójwymiarowy silnik CryENGINE 3.

Lenovo pozwoli zamienić klawisze Fn i Ctrl


Użytkownicy przyszłych edycji ThinkPadów zyskają ciekawą możliwość. Mianowicie będą mogli w BIOSie zamienić klawisz Fn z klawiszem Ctrl.

Podstawy metodyki PRINCE2 (Kraków)


Szkolenie "Podstawy metodyki PRINCE2" jest szkoleniem realizowanym w ciągu dwóch dni i pozwala uczestnikom na poznanie głównych aspektów metodyki PRINCE2. ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Google: spamerzy wciąż na fali


Według badań firmy Google, aktywna walka ze spamem nie przynosi efektów. Ilość niechcianej korespondencji w pierwszym kwartale bieżącego roku ponownie wzrosła.

Kalkulacje Finansowe - zmienna wartość pieniądza w czasie 3 dni- Warszawa- różne terminy (Warszawa)


1. Pogłębienie, poszerzenie, zdobycie i utrwalenie wiedzy z zakresu: Zmiennej wartości pieniądza w czasie Zarządzania płynnością i rentownością Finansowej oceny ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Konsolidacja sprawozdań finansowych, Warszawa (Warszawa)


Celem szkolenia jest zdobycie lub ugruntowanie wiadomości z zakresu sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych, czytania ich i analizowania zawartych w nich ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Crysis "uruchomione" na iPadzie


Przy wprowadzeniu na rynek każdego nowego komputera dla graczy, zasadnicze pytanie zawsze brzmi: "czy odpali Crysisa?" Przy okazji premiery iPady nikt tego pytania nie zadawał, a tu niespodzianka...

Polska pod chmurą Microsoft BPOS


Od 12 kwietnia polskie przedsiębiorstwa mogą korzystać na zasadach abonamentowych z usług Microsoft oferowanych w chmurze obliczeniowej (cloud computing).

Western marki Rockstar Games obszerniejszy od GTA IV


Red Dead Redemption będzie dużo większa od GTA IV. Sandboksowy western studia Rockstar pojawi się w maju na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Aluminiowy tablet z 10,4-calowym ekranem dotykowym


Firmy Texas Instruments oraz SV Tronics przedstawiają nowy tablet o nazwie Blaze, który oferuje 10,4-calowy ekran dotykowy, procesor 1 GHz, nawigację GPS oraz platformę Blaze.

Upiorna kolekcja gadżetów na Halloween


I znów mamy Halloween! Specjalnie na ten dzień związany z wiedźmami, duchami, wampirami i goblinami, przygotowaliśmy upiorną kolekcję dla wszystkich, którzy są zbyt przerażeni, żeby wyjść z domu!

Google największą usługą Internetu


Google jest nie tylko najpopularniejszą wyszukiwarką, ale również generuje najwięcej (6 procent) ruchu w Sieci.

Jason Bourne uśmiercony przez Syndykat


Wczoraj informowaliśmy o porzuceniu jednego z dwóch wielkich tytułów autorstwa Starbreeze Studios. Dziś już wiemy, że fani Syndicate’a mogą spać spokojnie.

Microsoft będzie informował rządy krajów o błędach swojego oprogramowania


Microsoft chce zacieśnić współpracę z rządami, które są lub mogą być klientami firmy. Koncern chce na bieżąco informować o wykrytych usterkach i lukach w oprogramowaniu i wspólnie je usuwać.

Pojawiła się nowa wersja systemu dla iPhone'a


Użytkownicy iPhone’ów i iPodów touch mogą uaktualnić systemy operacyjne swoich urządzeń do najnowszej wersji, która usuwa kilka błędów i poprawia bezpieczeństwo.