Uniwersalny pilot do multimediów


Uniwersalny pilot Logitech Harmony 900, wyposażony jest w nową bezprzewodową technologią RF, umożliwiającą sterowanie urządzeniami znajdującymi się w innych pomieszczeniach.

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Zapytany przez quora.com, czy za 3-5 lat Firefox będzie miał dwucyfrowy udział w rynku przeglądarek, prezes John Lilly odpowiedział, że jest tego pewien. Jednak nawet inicjatorzy projektu nie wróżą mu świetlanej przyszłości. Główne moduły 1. Wyznaczniki asertywnej komunikacji, rola poczucia własnej wartości w i świadomość swoich praw w asertywnej komunikacji. 2. Analiza własnej ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenieWizualizacje danych finansowych: tabel rachunku zysków i strat, bilansu, rachunków przepływów pieniężnych oraz finansowania krótkoterminowego tabele używane w modelach ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Najbardziej pożądana komórka świata ma jedną wadę – nie jest sprzedawana w Polsce. W prosty sposób można jednak odblokować telefon Apple’a sprowadzony z USA i sprawić, by działał w polskiej sieci komórkowej, miał polskie menu i słowniki oraz najnowszą wersję firmware’u. W brytyjskich szkołach podstawowych będzie wprowadzony nowy przedmiot: nauka bezpiecznego korzystania z Internetu.

James Allard, jeden z wizjonerów Microsoftu, ojciec Xboksa, Zune’a i Couriera, najprawdopodobniej opuści Microsoft. Powodem jest skasowanie ostatniego projektu przez zarząd.

Jeden dżentelmen zaoferował 35 tysięcy dolarów, żeby móc zobaczyć od środka dom Billa Gatesa. Oczywiście nie sam z siebie - wygrał licytację, z której dochód przeznaczono na cele charytatywne. Waszyngtoński uniwersytet zbadał rynek finansowy stanu Waszyngton. Jak się okazuje, Microsoft stanowi 13,6 procenta całej stanowej ekonomii.

1. Podstawy prawa cywilnego - źródła prawa, wykładnia prawa - 2 godz. 2. Podstawy prawa gospodarczego i handlowego - 2 godz. 3. Odpowiedzialność karna ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Samsung wprowadza na europejski rynek 23-calowy monitor LCD z podświetleniem diodami LED, który oferuje rozdzielczość Full HD oraz niski pobór energii. Który z wielu telefonów był w Polsce numerem jeden? Śledząc publikowane w ubiegłym roku rankingi popularności można było wytypować zdecydowaną faworytkę.Wygląda na to, że nowe karty graficzne z GPU NVIDII nie będą stać w jednej linii, co GeForce 310. Okazuje się, że NVIDIA dla kart o nazwie kodowej GF100 zarezerwowała serię 400. Według południowoafrykańskiej witryny XboxGaming, firma Microsoft przygotowuje nową wersję konsoli Xbox 360 Elite, która otrzyma dysk twardy o pojemności 250 GB i przydomek "Super". Cel szkolenia: Przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy o podatku VAT, poszerzenie i uzupełnienie aktualnej wiedzy kursantów. W ramach szkolenia, pod okiem ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

NAS dla małych firm


StorCenter ix4-200d jest łatwy i szybki w konfiguracji, co jest elementem kluczowym na tym rynku, ponieważ nie wymaga do obsługi specjalisty.

Era, Inteligo i MasterCard: pierwsza w Polsce komórka, którą zapłacisz


Era, Inteligo i MasterCard rozpoczynają dziś konsumenckie testy płatności mobilnych z użyciem telefonów komórkowych. W trwającym cztery miesiące programie pilotażowym weźmie udział 100 osób będących jednocześnie klientami Inteligo i Ery.

iiyama B1906S – monitor energooszczędny, ekologiczny i ergonomiczny


19-calowy B1906S to monitor iiyama z nowej serii ECO – produktów przyjaznych środowisku naturalnemu.

Gamepady dla fanów gry Call of Duty


Wraz z premierą gry Call of Duty: Modern Warfare 2, firma Impakt – wyłączny dystrybutor akcesoriów marki Mad Catz i Saitek wprowadził na rynek kontrolery Modern Warfare 2 Combat.

Fred von Lohmann - prawnik właściciela LimeWire chciał zniszczyć dowody


Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie.

Anglojęzyczny portal Web 2.0 dla Polaków


POLAND 24 to anglojęzyczny portal społecznościowy dla Polaków. Myślą przewodnią jest dostarczenie narzędzia, dzięki któremu mogliby rozmawiać po angielsku z polskimi użytkownikami na "polskie tematy".

Android 3.0 zakończy erę autorskich interfejsów użytkownika?


Google najprawdopodobniej porzuci możliwość nakładania na swój system operacyjny autorskich interfejsów użytkownika, wraz z kolejną główną wersją platformy Android.

Facebook namierzył hakera


„Kirllos”, któremu udało się zdobyć dane „1,5 miliona” użytkowników Facebooka, i które następnie sprzedawał, został namierzony przez władze portalu.

Usługi Google'a obsługiwane z wiersza poleceń


Google zaprezentowało narzędzie o nazwie GoogleCL, które pozwala użytkownikom na korzystanie z usług internetowego giganta poprzez wiersz poleceń.

Nowy netbook MSI - 15 godzin pracy na zasilaniu z akumulatora


Firma MSI przygotowuje kolejny model netbooka serii Wind, o nazwie U160DX. Nowe urządzenie od poprzedników odróżniać się będzie przede wszystkim tym, że na wyposażeniu ma moduł pamięci RAM typu DDR3 oraz nowy procesor.

Za 3 lata desktopy będą nieużyteczne, twierdzi Google


Przedstawiciel Google'a, podczas konferencji UCD w Dublinie powiedział, że za trzy lata desktopy mogą stać się zupełnie nieistotne dla rynku, nad którym zapanują urządzenia mobilne.

Sony Ericsson Satio wycofany ze sprzedaży


Dwa największe sklepy z telefonami w Wielkiej Brytanii wstrzymały sprzedaż telefonu Sony Ericsson Satio, po wielu skargach i zwrotach klientów.

Najlepsze darmowe programy dla laptopów


Ochrona przed wirusami i spyware’m, zarządzanie zasilaniem, ochrona danych – dzięki naszemu zestawowi freeware’ów poradzisz sobie ze wszystkim nie wydając ani grosza.

Gadu-Gadu i poczta elektroniczna w jednym


Gadu-Gadu wprowadziło usługę, dzięki której wysłać i odebrać maila można… bezpośrednio przez GG.

Apple pozwane o naruszenie patentu na multi-touch


Premierę iPada być może przyćmi nowy proces sądowy, jaki wytoczyła Apple’owi Elan Microeletronics. Pozew tyczy się wielodotyku, który EM opatentowało w 2003 roku.

Komisja Europejska ściszy odtwarzacze muzyczne


Komisja Europejska oraz ciało standaryzacyjne Unii - CENELEC - wejdą w 2010 rok z propozycją standardu bezpieczeństwa dla odtwarzaczy muzycznych.

Konsolidacja sprawozdań finansowych, Warszawa (Warszawa)


Celem szkolenia jest zdobycie lub ugruntowanie wiadomości z zakresu sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych, czytania ich i analizowania zawartych w nich ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Polscy mistrzowie Internetu 2010


Zespoły: „AltF4” z Gimnazjum w Kolnie oraz „EjTyNoprzecieżToProste” z I LO w Legnicy zwyciężyły w Wielkim Finale IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie DialNet Masters.

Fred von Lohmann - prawnik właściciela LimeWire chciał zniszczyć dowody


Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie.

Podatek dochodowy od osób prawnych CIT 2010 - aktualne problemy, nowelizacje- różne miasta (Warszawa)


Szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Skype sprzedany za 2,75 mld dolarów


65 procent akcji najpopularniejszego komunikatora internetowego z rozmowami głosowymi trafiło do grupy inwestorów, na czele z Markiem Andreessenem, twórcą przeglądarki Netscape.

Służby specjalne zatrudniały skazanego hakera


Albert Gonzalez, skazany prawomocnym wyrokiem haker, pracował dla amerykańskiej agencji Secret Service jak tajny agent, informując o bankowych przestępstwach. Zarabiał 75 tysięcy dolarów.

eBook, czyli netbook za 300 złotych


Chińskiej firmie Lanyu udało się stworzyć najtańszego na świecie netbooka - eBook LY-EB01, choć nie powala wyposażeniem, to kosztuje zaledwie 666 juanów, czyli mniej niż 300 złotych.

Płyta główna mini-ITX z chipsetem AMD 785G


Na "cebitowym" stoisku firmy Sapphire można zobaczyć między innymi płytę główną IPC-AM3DD785G, wykonaną w formacie mini-ITX. Nowość oparto na chipsecie AMD 785G i wyposażono w podstawkę AM3, w której można zamontować procesory, których TDP nie przekracza 65 W.

Technologia biometryczna w bankomatach w Polsce


Nowa technologia wprowadzana w bankomatach ma zapewnić bezpieczeństwo i komfort przy wypłacie gotówki.